MEDIA O NAS
Kraków: ?Szpital Domowy? Działa Ponownie

Kraków: ?Szpital domowy? działa ponownie

Późnym wieczorem w sobotę w krakowskim kościele św. Wojciecha została wznowiona inicjatywa ?Szpitala domowego?, polegająca na codziennej modlitwie za miasto przed Najświętszym Sakramentem. ?Ten malutki kościółek, w którym jesteśmy, może mieć wielką moc promieniowania na cały Kraków? ? mówił do przybyłych ks. Dariusz Talik, diecezjalny duszpasterz akademicki.

Czytaj więcej
Kraków: ?Szpital Domowy? Powraca

Kraków: ?Szpital Domowy? powraca

W sobotę, 1 października, w kościele św. Wojciecha na Rynku Głównym w Krakowie zostanie wznowiona codzienna wieczorna modlitwa w ramach projektu ?Szpital Domowy?. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godzinie 20.00, a o 21.37 będzie odprawiana ? najpóźniej w mieście ? Eucharystia.

Czytaj więcej
Msza Ostatniej Szansy

Msza ostatniej szansy

Każda pora jest dobra na modlitwę. Od 1 października najpóźniejsza Eucharystia w Krakowie będzie się zaczynała o 21.37. Codziennie.

Fot. MIŁOSZ KLUBA /FOTO GOŚĆ

Czytaj więcej
Szpital Domowy [WIDEO]

Szpital Domowy [WIDEO]

Szpital Domowy to inicjatywa młodych ludzi z krakowskich duszpasterstw. Każdego wieczora, od 18 listopada do 18 grudnia, w kościele św. Wojciecha ? w samym sercu Krakowa, ludzie modlą się o moralną odnowę miasta….

Czytaj więcej
Szpital Inny Niż Wszystkie

Szpital inny niż wszystkie

To był żywy dowód na wielką moc modlitwy. W czwartek w kościele św. Wojciecha w Krakowie zakończył się „Szpital domowy” czyli krucjata modlitwy o moralną odnowę miasta. Przez cały miesiąc krakowska młodzież zanosiła tam prośby o piękno czystej miłości. Zwieńczyła ją uroczysta Msza św. pod przewodnictwem bpa Grzegorza Rysia.
Fot. Michał Henkel
Czytaj więcej
Dyżury Będą Trwały

Dyżury będą trwały

Akcja „Szpital Domowy”, polegająca na codziennej modlitwie w intencji moralnej odnowy Krakowa, trwała miesiąc. 18 grudnia wieczorem ten etap zakończyła Msza św. na Rynku Głównym. O jej przebiegu i efektach opowiada Karol Sobczyk, rzecznik prasowy „Szpitala Domowego”.
Fot. Miłosz Kluba
Czytaj więcej
Akcja „Szpital Domowy”- Moralna Odnowa Krakowa

Akcja „Szpital Domowy”- moralna odnowa Krakowa

Przez cały miesiąc modlono się przed Najświętszym Sakramentem w krakowskim kościele św. Wojciecha w intencji czystości i moralnej odnowy miasta. „Szpital Domowy” jest odpowiedzią na otwierające się kluby nocne w centrum miasta i ich promowanie.
Fot. Aneta Żurek – fotoKAI
Czytaj więcej
„Kraków Staje Się Symbolem Wyuzdania” [WIDEO]

„Kraków staje się symbolem wyuzdania” [WIDEO]

Kraków, stolica Miłosierdzia Bożego i miasto tylu świętych coraz bardziej staje się symbolem wyuzdania ? napisał kard. Stanisław Dziwisz do wiernych w liście, który w niedzielę jest odczytywany w kościołach. Hierarcha wezwał do modlitwy w intencji moralnej odnowy.
Fot.Adam Wojnar
Czytaj więcej