Ogłoszenia duszpasterskie na 7 niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/02/Temida.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Temida
  1. Dziś 7 niedziela zwykła. W tym tygodniu w środę wieczorną adorację o godz. 20.00 poprowadzi Róża Różańcowa, zaś w czwartek Ruch Czystych Serc. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  2. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Przypominamy, że codziennie jest możliwość spowiedzi w ramach Szpitala Domowego od godz. 20.00 do 21.30.
  3. Przy naszym kościele powstała kilka miesięcy temu Róża Różańcowa św. Franciszka, która każdego miesiąca modli się za konkretne osoby, mające problemy w sferze seksualnej i korzystające z Poradni Szpitala Domowego. Chcielibyśmy, aby od Wielkiego Postu rozpoczęła modlitwę druga Róża, obejmująca intencję odnowy moralnej naszego miasta. Osoby, które chciałyby włączyć się w tę systematyczną modlitwę różańcową mogą zostawić swój kontakt w zakrystii.
  4. ?Bóg zapłać? składamy za ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła. Wszystkim nawiedzającym nasz kościół i modlącym się tutaj życzymy Bożego błogosławieństwa na nadchodzący tydzień.