Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2018/04/Chrystus-Pan-zmartwychwstał-prawdziwie-powstał.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Chrystus Pan Zmartwychwstał Prawdziwie Powstał
  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna X Tydzień Biblijny. Wykorzystajmy ten czas na osobistą lekturę Pisma Świętego. W tym roku ma nam towarzyszyć w rozmyślaniu tekst Listu św. Pawła Apostoła do Rzymian. Można zabrać do domu przygotowane fragmenty tego Listu do osobistej modlitwy w domu.
  2. Przyszła niedziela jest Światowym Dniem Modlitw o Powołania. Tematowi powołań będą poświęcone Dialogi z arcybiskupem krakowskim w kolegiacie św. Anny w najbliższy czwartek o godz. 20.15.
  3. Już dziś chcemy zaprosić wszystkich na uroczystość odpustową do naszego kościoła w poniedziałek 23 kwietnia, w dniu wspomnienia św. Wojciecha, biskupa i męczennika. Główna Msza święta będzie odprawiona o godz. 18.00.
  4. ?Bóg zapłać? wszystkim modlącym się w naszym kościele. W zakrystii można zamawiać intencje Mszy świętych, dziękujemy też za ofiary składane na utrzymanie naszej świątyni. Przypominamy, że codziennie jest Msza święta o godz. 15.15 i o godz. 21.37, poprzedzona adoracją od godz. 20.00. Życzymy dobrego tygodnia i światła Ducha Świętego na czas pochylenia się nad Słowem Bożym.