Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę Wielkiego Postu


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/03/syn.jpeg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Syn
  1. Dziś IV niedziela Wielkiego Postu.
  2. We wtorek 2 kwietnia przypada rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Z tej okazji zaplanowane są uroczystości pod Oknem Papieskim na Franciszkańskiej 3, które rozpoczną się o godz. 19.30. W naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00 i Msza święta o godz. 21.37 będzie również dziękczynieniem za osobę naszego Świętego Rodaka.
  3. W tym tygodniu w czwartek wieczorem będziemy modlić się o powołania kapłańskie z racji pierwszego czwartku miesiąca. Zachęcamy też do skorzystania ze spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej w pierwszy piątek.
  4. W przyszłą niedzielę 7 kwietnia ulicami Krakowa przejdzie Akademicka Droga Krzyżowa. Początek przy kolegiacie św. Anny o godz. 20.30.
  5. W naszym kościele będzie możliwość skorzystania z udziału w rekolekcjach wielkopostnych. Trzy dni rekolekcji odprawimy w dniach od 9 do 11 kwietnia (wtorek ? czwartek) w ramach Szpitala Domowego, czyli wieczornej adoracji i Mszy świętej o godz. 21.37. Za udział w trzydniowych rekolekcjach można uzyskać odpust zupełny. Jest to też okazja do spełnienia wielkopostnego czynu nawrócenia. Rekolekcje poprowadzi ks. Grzegorz Kotala z bazyliki Mariackiej.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie naszego kościoła i za wspólną dzisiejszą modlitwę. Zachęcamy wszystkich, by Wielki Post był czasem pogłębionej modlitwy, podejmowanych dzieł pokutnych i duchowego wzrostu.