Ogłoszenia duszpasterskie na Święto Chrztu Pańskiego


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/01/chrzcielnica-810x608.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Chrzcielnica 810×608
  1. Święto Chrztu Pańskiego przypomina nam własny chrzest i początek drogi życia wiary i dziecka Bożego. Pozostając wierni temu sakramentowi dajemy świadectwo bycia chrześcijaninem i uczniem Chrystusa.
  2. Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.
  3. W czwartek przypada wspomnienie św. Antoniego, opata, w sobotę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
  4. Od piątku rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Centralne nabożeństwo ekumeniczne odbędzie się w przyszłą niedzielę 20 stycznia w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła. Zachęcamy do modlitwy w naszym kościele, zwłaszcza w czasie wieczornej adoracji o godz. 20.00 podejmowanej w intencji odnowy moralnej Krakowa. Pamiętajmy również w modlitwie o młodzieży, która w najbliższych dniach udaje się na Światowe Dni Młodzieży do Panamy. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, a wszystkim – dobrej niedzieli.