Ogłoszenia duszpasterskie na V niedzielę Wielkiego Postu


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/04/kamień.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Kamień
  1. Dziś ksiądz arcybiskup poprowadzi Akademicką Drogę Krzyżową, rozpoczęcie przy kolegiacie św. Anny o godz. 20.30.
  2. Zapraszamy w tym tygodniu do udziału w rekolekcjach wielkopostnych. Trzy dni rekolekcji odprawimy we wtorek, środę i czwartek. O godz. 20.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i możliwość spowiedzi, zaś o godz. 21.37 Msza święta z kazaniem rekolekcyjnym. Za udział w trzydniowych rekolekcjach można uzyskać odpust zupełny. Jest to też okazja do spełnienia wielkopostnego czynu nawrócenia. Rekolekcje poprowadzi ks. Grzegorz Kotala z bazyliki Mariackiej.
  3. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej. Rozpoczyna ona obchód Wielkiego Tygodnia. Msze święte z poświęceniem palm o godz. 10.30, 12.15 i 21.37.
  4. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie naszego kościoła i za wspólną modlitwę. Zachęcamy, by wykorzystać ten ostatni czas przed świętami na pojednanie się z Bogiem, skorzystanie z rekolekcji i duchowe przygotowanie do przeżywania największych tajemnic naszej wiary.