1 MAJA – RAZEM


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2022/04/hannah-busing-Zyx1bK9mqmA-unsplash.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Hannah Busing Zyx1bK9mqmA Unsplash

„Byli razem…”  (Z Ewangelii dnia J 21, 1-19)

Nawet w tzw. długi weekend, gdzie nam będzie lepiej, jak nie gdy jesteśmy RAZEM. W owym „razem” jest tętniące Serce spotkanie z Bogiem.

Zapraszamy do kościoła Świętego Wojciecha, by Pan nas jednoczył w pięknie Kościoła, czyli Jego Mistycznego Ciała, owego świętego „razem”.

 

12.15, 19.00, 21.37 EUCHARYSTIA – RAZEM „w zwołaniu” gdy świętość największa dotyka naszego życia.

(O godz. 19.00 Eucharystia Uroczysta, w języku łacińskim. Komunia rozdzielana odświętnie, na klęczniku, pod dwiema postaciami).

7.00 – 21.30 ADORACJA – RAZEM „w milczeniu o Bogu”, gdy Cisza Boga nas wycisza i łagodzi wszystko.

(O godz. 19.00 Eucharystia Uroczysta, w języku łacińskim. Komunia rozdzielana odświętnie, na klęczniku, pod dwiema postaciami).

20.00 KOLACJA PASCHALNA – RAZEM „w smaku”, gdy w radosnej codzienności posiłku Chrystus jest szczęśliwy, że może „podać rybę” swoim dzieciom. A skoro rektor kościoła wrócił z Rzymu, ze spotkania Misjonarzy Miłosierdzia z Papieżem, na pewno na stole nie zabraknie jakiegoś smaku Italii J

22.22 POCZĘSTUNEK – RAZEM „na przystanku”, by radośniej powędrować w sprawy tygodnia.

Gdy oni byli „razem” Jezus się objawił. Przyjdźcie, by spotkać Go w naszym „razem”!