Idea Szpitala Domowego

Żegnam Kraków, życzę mu nowej młodości, życzę, aby został dla Polaków, Europy i świata tym wspaniałym świadkiem dziejów narodu i Kościoła, jakim jest.  (Jan Paweł II)

My, młodzi chrześcijanie, pamiętając o wielkiej historii Krakowa, nie chcemy, aby w naszym mieście propagowana była nieczystość i by nakłaniano nas do grzechu. Pochodzimy z różnych wspólnot czy duszpasterstw i chcemy się razem modlić o moralną odnowę Miasta Królów Polskich. Od lat spotykamy się codziennie przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie i prosimy Go, aby uzdrowił nasze Miasto i przebywających w nim ludzi, mieszkańców i przejezdnych.

Adoracja

Siedem dni w tygodniu, dwanaście miesięcy w roku, od 07:00 do 21:37 modlimy się przed Najświętszym Sakramentem w intencji moralnej odnowy Krakowa.

Spowiedź

Każdego dnia od 20:00 do 21:20 istnieje możliwość spotkania się z Miłosiernym Jezusem w Sakramencie Pokuty i Pojednania. Nasi kapłani czekają.

Msza święta

Codziennie o 21:37, w godzinę śmierci św. papieża Jana Pawła II pragniemy zawierzać Panu Kraków i nas samych podczas Eucharystii.

(Msza Święta o godz. 21.37 jest codziennie z wyjątkiem: 24.XII, 25.XII, 31.XII, pierwszego dnia Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, Uroczystości Bożego Ciała)