1 stycznia 2019 r. – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/01/missao-da-santissima-virgem.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Missao Da Santissima Virgem
  1. Dziś Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i początek 2019 roku. Jest to również przeżywany w całym Kościele 52. Światowy Dzień Pokoju. Papież Franciszek napisał w swoim orędziu, że pokój jest nawróceniem serca i duszy, i łatwo można rozpoznać trzy nierozerwalne wymiary tego pokoju wewnętrznego i wspólnotowego: pokój z samym sobą, odrzucając bezkompromisowość, gniew i zniecierpliwienie, pokój z innym: członkiem rodziny, przyjacielem, obcym, ubogim, cierpiącym i pokój ze światem stworzonym, odkrywając wspaniałość Bożego daru.
  2. W najbliższą niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze święte z poświęceniem kredy i kadzidła jak w niedzielę, czyli o 10.30, 12.15 i 21.37.
  3. Od tego tygodnia Msza święta w soboty o godz. 21.37 będzie odprawiana z formularza niedzielnego.
  4. Patrząc z nadzieją na Nowy Rok ufamy, że Bóg pozwoli nam przeżyć Go w swojej łasce i będzie zachowywał w swojej Opatrzności. Życzymy każdemu i każdej z Was, abyśmy ubogaceni każdym dniem wzrastali w wierze Chrystusa, czyniąc świat, bliźnich i siebie lepszym. Niech Bóg nam błogosławi! Dobrego Nowego 2019 Roku!