7 stycznia, godz. 20.00 – Szpital Domowy od-nowa


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2017/01/od-nowa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Od Nowa

Modlitwa w Szpitalu Domowy będzie trwała aż do lipca 2016 roku! Kościół św. Wojciecha staje się miejscem wieczornej adoracji i spowiedzi, codziennej modlitwy o czystość moralną Krakowa i dobre przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży. Zaczynamy już 7 stycznia!

 

Widzimy, że dalsza modlitwa jest konieczna. Nie chcemy pozostać bierni, pragniemy obudzić społeczeństwo i przyczynić się do duchowej odnowy Krakowa. Dlatego, rozpoczynamy kolejną odsłonę Szpitala Domowego. Każdego wieczoru, od 20:00 do 22:00, trwać będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, a w konfesjonale – będzie czekał kapłan.

Wciąż pragniemy też zbierać ofiary i materialnie wspomagać potrzebujących.
Trwając w ten sposób na modlitwie – przygotujemy się też duchowo na przyjęcie w Krakowie młodych całego świata, którzy w lipcu 2016 roku przyjadą na Światowe Dni Młodzieży. Znaczące jest, że w tym roku naszym duchowym przygotowaniom towarzyszy hasło: „Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą”.