CELEBRACJA DNIA ZAKOCHANYCH


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2021/02/walentynki-mini.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Walentynki Mini

Zakochanie ? kłopot z nim dla wielu, bo albo przeceniane, albo niedoceniane, albo brane pod uwagę w sposób boski, albo lekceważone jako uczucie mało ważne. Tymczasem zakochanie to dar, który służy pięknu. Jest to dar służebny, ponieważ na piękno otwiera i do piękna zaprasza. Gdyby spersonalizować zakochanie to jest podobne do Jana Chrzciciela ? nie ma zatrzymać na sobie, ale podprowadzić do piękna prawdziwego. Jan był potrzebny, ale we właściwym momencie wskazał Miłość w Chrystusie. Zakochanie jest potrzebne, by we właściwym momencie wskazać Miłość, która jest pasją i urodą życia. By wskazać na Boga, który jest Sacrum osób miłujących się.

Zapraszam, w dniu zakochanych 14 II 2021 r., do kościoła św. Wojciecha na Rynku w Krakowie, na Eucharystię o godz. 19.00, a po niej na adorację od 20.00 do 21.00, według planu powyżej. Po Adoracji poczęstunek.

Ks. Dariusz Talik, rektor kościoła.