Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18 IX 2022, XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

14 września 2022 @ 08:00 - 17:00

  1. Dzień Pański, który przeżywamy niech będzie bogaty w radość świętowania! W naszej świątyni celebracja Eucharystii o godz. 12.15, 19.00 i 21.37. Po Mszy o godz. 19.00 w kawiarence WojcieszCafe świętowanie przy stole – zapraszamy na kolację, natomiast po Mszy o godz. 21.37 poczęstunek przed świątynią.
  2. Ten tydzień to ostatnie dni zapisów na spotkanie powakacyjne dla osób, które wzięły udział w wyjazdach z naszym rektoratem. Zapisy zamykamy w przyszłą niedzielę, 25 września. Zapisy w zakrystii lub na niedzielnej kolacji. Spotkanie w Marcyporębie, w sobotę 1 października. Szczegóły na stronie internetowej i facebooku.
  3. Informujemy, że dnia w niedzielę, dnia 9 października, nie będzie Mszy Świętej o godzinie 12.15 w naszym kościele. W tej godzinie na Rynku Głównym, a przed naszą świątynią, będą uroczyste obchody rocznicy założenia Muzeum Narodowego w Krakowie, w ramach których będzie także koncert. Będziemy w kolejne niedziele o tym przypominać. Osoby, które złożyły na ten dzień i tę godzinę intencje Mszalną, prosimy o kontakt w celu ustalenia nowego terminu odprawienia Mszy Świętej.
  4. W naszym kościele trwa całodzienna adoracja, na którą zapraszamy. Bardzo zachęcam, abyśmy stworzyli wspólnie grafik stały obecności na adoracji na ten rok. W tym celu, proszę o wpisanie się na listę która znajduje się na skrzyniach lub jest na stronie internetowej. Zachęcamy do wyboru choć jednej stałej godziny w tygodniu.

Szczegóły

Data:
14 września 2022
Czas:
08:00 - 17:00