OGŁOSZENIA 14 VIII 2022 XX NIEDZIELA ZWYKŁA


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2022/08/steven-lelham-atSaEOeE8Nk-unsplash.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Steven Lelham AtSaEOeE8Nk Unsplash
  1. Przeżywamy XX Niedzielę Zwykłą. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP. W kościele Mariackim na Rynku uroczystości odpustowe, na które zapraszają duszpasterze. W naszym kościele jutro Msze w rytmie niedzielnym: 12.15, 19.00, 21.37. Nie będzie spowiedzi od 20.00.
  2. Trwa czas wakacji. Życzymy dobrego czasu wypoczynku. Witamy wszystkich, którzy przybywają na wypoczynek do naszego Miasta. Zapraszamy na adorację w ciszy codziennie w naszym kościele od godz. 7.00 do 21.30. Msze Święte według planu który jest na banerach przed świątynią.
  3. Na naszej stornie internetowej i facebooku jest link do tabeli zapisów na adorację w wakacje. Prosimy, aby się wpisywać na bieżąco. Niech ta forma umowy z Panem na czas poświęcony dla Niego będzie także dla nas ważnym czynnikiem życia duchowego.
  4. Pięknego nowego tygodnia i całego czasu wakacji, pięknych chwil wytchnienia, odpoczynku!