OGŁOSZENIA 7 VIII 2022 XIX NIEDZIELA ZWYKŁA


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2022/08/m-t-elgassier-qlAzCYrHWck-unsplash.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
M T Elgassier QlAzCYrHWck Unsplash
  1. ZAKOŃCZYŁY SIĘ WSZYSTKIE WYJAZDY WAKACYJNE Z REKTORATEM ŚW. WOJCIECHA NA WYPOCZYNEK WAKACYJNY – wyjazd rowerowy z Krakowa do Pragi, spływ kajakowy na Mazurach i wyjazd do Asyżu. W wydarzeniach w sumie wzięło udział ponad 150 osób. Składamy podziękowanie wszystkim za zaufanie i wzięcie udziału w różnych formach spędzania czasu wraz z naszym środowiskiem. Dziękujemy za wspaniały klimat tych dni, które tworzyliście, zarówno uczestnicy, jak i osoby modlące się za nas i śledzące nas na Facebooku. To był prawdziwie czas spotkań z Bogiem, wspólnotą ludzi i samym sobą, a wszystko w pięknie przyrody, z którą obcowanie jeszcze bardziej pomagało napełniać się radością.
  2. Wczoraj rano wyruszyła 42. Krakowska Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. Pamiętajmy w modlitwę o pątlikach. Organizatorzy zapraszają na Eucharystię kończącą Pielgrzymkę, na Jasną Górę, w czwartek, 11 sierpnia o godz. 19.00.
  3. Na naszej stornie internetowej i facebooku jest link do tabeli zapisów na adorację w wakacje. Prosimy, aby się wpisywać na bieżąco. Niech ta forma umowy z Panem na czas poświęcony dla Niego będzie także dla nas ważnym elementem życia duchowego.
  4. Trwa czas wakacji. Życzymy dobrego czasu wypoczynku. Witamy wszystkich, którzy przybywają na wypoczynek do naszego Miasta. Zapraszamy na adorację w ciszy codziennie w naszym kościele od godz. 7.00 do 21.30. Msze Święte według planu który jest na banerach przed świątynią.
  5. Pięknego nowego tygodnia i całego czasu wakacji, pięknych chwil wytchnienia, odpoczynku!