OGŁOSZENIA, 8 Listopada 2020


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2020/11/vergini.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Vergini
  1. Spójrzmy wspólnie do kalendarza liturgicznego: jutro rocznica poświecenia Bazyliki Laterańskiej, katedry świata, miejsca nauczania Papieży; we wtorek wspomnienie Leona Wielkiego, papieża; w środę wspomnienie św. Marcina z Tours – tego dnia obchodzimy 102 rocznicę odzyskania Niepodległości; w czwartek wspomnienie św. Jozafata; w piątek wspominamy pierwszych męczenników Polski.
  2. Zapraszam na trwanie przed Panem ? na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00 do 21.30. Podczas adoracji od poniedziałku do soboty ?spowiedź.
  3. Informuję, że ze względu na trwającą epidemię, od dnia dzisiejszego będzie transmitowana Msza niedzielna o godz. 21.37. Transmisja jest dostępna na fanpage św. Wojciecha, na który można również wejść przez stronę internetową.
  4. Dziękuję wszystkim dobroczyńcom naszej świątyni, którzy pragną, aby była pięknie zadbana, skoro jest domem Pana! To bardzo poruszające.
  5. Niech dobry Bóg da Wam wszystkim głęboki pokój serca. Pięknego nowego tygodnia!