OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 X 2022, XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2022/10/joshua-lanzarini-Vct0oBHNmv4-unsplash.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Joshua Lanzarini Vct0oBHNmv4 Unsplash
  1. Wczoraj miało miejsce spotkanie powakacyjne w Marcyporębie, wzięły w nim udział osoby, które spędziły czas urlopów wraz z naszym rektoratem. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi Rafałowi Marciakowi za przyjęcie nas i piękne ugoszczenie. Dziś na kolacji o godz. 20.00 przedstawione zostaną propozycje wspólnych wyjazdów z rektoratem św. Wojciecha na ten rok akademicki i wakacje 2023.
  2. Na stronie internetowej pod linkiem GALERIA pojawiły się zdjęcia z wakacji. Zapraszamy do obejrzenia!
  3. W najbliższy wtorek nie będzie Adoracji w godzinach 18.00 – 19.00 ze względu na okolicznościową Mszę Świętą o godz. 18.00. Tego też dnia spowiedź wieczorna będzie wyjątkowo od godz. 20.40.
  4. Informujemy, że w przyszłą niedzielę, dnia 9 października, nie będzie Mszy Świętej o godzinie 12.15 w naszym kościele ze względu na uroczyste obchody rocznicy założenia Muzeum Narodowego w Krakowie, w ramach których będzie także koncert na płycie Rynku. Osoby, które złożyły na ten dzień i tę godzinę intencje Mszalną, prosimy o kontakt w celu ustalenia nowego terminu odprawienia Mszy Świętej.
  5. W październiku rozpoczynamy spotkania grupy biblijnej. Spotkania będą w 2 i 4 środy miesiąca. Pierwsze spotkanie powakacyjne będzie 12 października, o godz. 18.00.
  6. Za dwa tygodnie, w niedzielę, 16 października, jest dokładnie rocznica rozpoczęcia przez kapłanów i wiernych całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele. Pragniemy zaprosić wszystkich, dla których Adoracja w tym kościele ma szczególne znaczenie na Uroczystą Mszę Świętą koncelebrowaną o godz. 19.00. Podziękujmy wspólnie Panu Bogu za dar Adoracji i piękne owoce, jakie przynosi w sercach kapłanów i świeckich. Dodatkowo, tego dnia przypada 3. niedziela miesiąca, czyli czuwanie przy relikwiach św. Marii Magdaleny. Rozpocznie się o godz. 18.00. Zapraszamy! Po czuwaniu i Mszy Świętej, czyli około godz. 20.00 zapraszamy wszystkich kapłanów i wiernych na wspólne chwile przy stole, na kolację w rektoracie.
  7. Wraz z kapłanami podjęliśmy decyzję, że od tego miesiąca począwszy, w naszym kościele będzie raz na miesiąc całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Wybraliśmy noc z pierwszego czwartku na pierwszy piątek miesiąca. Oznacza to, że w najbliższy czwartek rozpoczynamy. Zapraszamy zatem na Adorację nocną w tym tygodniu z czwartku na piątek, 6/7 października. Na skrzyni jest dodatkowy grafik: ADORACJA NOCNA. Proszę się wpisywać! Bardzo zachęcam, aby wpisywać się także w stały grafik ADORACJI, a także jednorazowo na ADORACJE w soboty i niedziele przez stronę internetową.
  8. Październik jest miesiącem szczególnie związanym z różańcem. Zapraszamy na wspólny różaniec codziennie podczas Adoracji o godz. 20.45.
  9. Dobrych dni nowego tygodnia! Studentom – dobrego startu w nowym roku akademickim!