OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22 V 2022 VI NIEDIELA WIELKANOCNA


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2022/05/parabol-Byg5oMl03Ig-unsplash.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Parabol Byg5oMl03Ig Unsplash

 

  1. Przeżywamy dziś VI Niedzielę Wielkanocną.
  2. W miesiącu maju, zapraszamy do wspólnego odmawiania litanii loretańskiej, codziennie o godz. 21.15.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Chrystusa. Za dwa tygodnie Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jak już było wspomniane – w naszej świątyni będzie uroczyste czuwanie, które rozpoczniemy w sobotę wieczorem, 4 CZERWCA o godz. 19.00 od modlitwy o dary Ducha Świętego, następnie będzie czas słowa, medytacja, cisza, uwielbienie. O godz. 21.37 rozpoczniemy uroczystą Mszę Świętą. Po czuwaniu i Mszy Świętej, o godz. 23.30 rozpoczniemy uroczystą agapę – ucztę przy stole w kawiarence rektoratu. Uczta potrwa do godz. 3.00. Osoby pragnące wziąć udział we wspólnym spotkaniu przy stole prosimy o zapisy w zakrystii lub na kolacji W TYM TYGODNIU – najpóźniej do przyszłej niedzieli i wpłatę dobrowolnej ofiary na przygotowanie uczty. Świętowanie zakończymy jutrznią ok. 3.00.
  4. Kolejne spotkanie grupy Biblijnej będzie w najbliższa sodę, 25 maja o godz. 18.00 w kawiarence rektoratu.
  5. Dziś zamykamy także zapisy na organizowany przez rektorat spływ kajakowy Krutynią ku czci Karola Wojtyły. Dziękujemy zapisanym. Jest nas około 100 osób.