OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24 VII 2022 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2022/07/kelly-sikkema-tRvZxKDVM80-unsplash.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Kelly Sikkema TRvZxKDVM80 Unsplash
  1. Wczoraj rozpoczął się wyjazd z rektoratem do Asyżu. W wyjeździe bierze udział prawie 50 osób. Zapraszamy do łączności przez modlitwę ze wspólnotą przebywającą w mieście św. Franciszka. Także krótkie relacje będą zamieszczane każdego wieczoru na Facebooku naszego rektoratu.
  2. Na naszej stornie internetowej i facebooku jest link do tabeli zapisów na adorację w wakacje. Prosimy, aby się wpisywać na bieżąco. Niech ta forma umowy z Panem na czas poświęcony dla Niego będzie także dla nas ważnym elementem życia duchowego.
  3. Trwa czas wakacji. Życzymy dobrego czasu wypoczynku. Witamy wszystkich, którzy przybywają na wypoczynek do naszego Miasta. Zapraszamy na adorację w ciszy codziennie w naszym kościele od godz. 7.00 do 21.30. Msze Święte według planu który jest na banerach przed świątynią.
  4. Pięknego nowego tygodnia i całego czasu wakacji, pięknych chwil wytchnienia, odpoczynku!