OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28 VIII 2022 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2022/08/kyle-head-qfs39Foo18g-unsplash.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Kyle Head Qfs39Foo18g Unsplash
  1. Kończy się czas wakacji. Rytmicznie będą powracać spotkania wspólnot przy naszym rektoracie. Od przyszłej niedzieli wracają, po wakacyjnej przerwie, niedzielne spotkania kolacyjne po Mszy o godz. 19.00 w kawiarence WojcieszCafe. Nie trzeba wielu słów, jak naszemu środowisku jest to drogie, że po spotkaniu z Bogiem przy stole Eucharystycznym, możemy w radości i pokoju spotkać się ze Wspólnotą, przy stole chleba powszedniego. Zapraszamy.
  2. Terminy spotkań naszych schól, grupy biblijnej, i innych wspólnot będą podawane w kolejne niedziele.
  3. ZAPRASZAMY NA SPOTKANE POWAKACYJNE DLA WSZYSTKICH, którzy wzięli udział w wydarzeniach organizowanych przez nasz rektorat, czyli wyjeździe rowerowym z Krakowa do Pragi, Spływie Kajakowym na Mazurach lub wyjedzie do Asyżu. SPOTKANIE BĘDZIE W PARAFII MARCYPORĘBA, W SOBOTĘ 1 PAŹDZIERNIKA 2022. PRZYJMIE NAS DROGI NASZYM SERCOM KSIĄDZ PROBOSZCZ RAFAŁ MARCIAK, KTÓRY CO ROKU PRZYBYWA NA NASZ SPŁYW KAJAKOWY. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00 Mszą Świętą, po Mszy piknik przy ognisku. Zapisy od przyszłej niedzieli 4 września. Wpisowe 25 zł. Jest możliwość przejazdu tam i z powrotem specjalnie wynajętym autokarem. Wyjazd autokaru o godz. 11.45 spod stadionu Cracovia, wyjazd powrotny z Marcyporęby o godz. 17.30, przyjazd do Krakowa ok. godz. 18.45. Chęć wyjazdu autokarem należy zgłosić przy zapisach. Zapłata za autokar wynosi 20 zł.
  4. W naszym kościele trwa całodzienna adoracja, na którą zapraszamy. To w duchowości także czas głębokiego oddechu, wyciszenia, odpoczynku, nade wszystko trwania w Komunii Miłości. Adoracja w ciszy codziennie w naszym kościele od godz. 7.00 do 21.30.
  5. Na czuwanie przed Panem można się zapisać przez formularz na stronie internetowej. Umówienie się z Bogiem na modlitwę to ważny czynnik dobrze realizowanej duchowości.
  6. Pięknego nowego tygodnia i całego czasu wakacji, pięknych chwil wytchnienia, odpoczynku!