OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 6 XI 2022, XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2022/11/res.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Res
  1. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ, 13 listopada, podczas kolacji o godz. 20.00 rozpoczynamy zapisy na wyjazd sylwestrowo – noworoczny do Wiednia, który będzie od 28 XII do 1 I. Koszt 239 euro. W programie: przejazd do Wiednia autokarem, codzienna Eucharystia, wspólne posiłki, zwiedzanie Wiednia, czas do własnej dyspozycji, wspólna noc Sylwestrowo – Noworoczna, powrót do Krakowa autokarem. Mamy 46 miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły na naszej stronie internetowej i facebooku.
  2. W najbliższą środę, 9 listopada, ze względu na spotkanie duszpasterskie kapłanów, nie będzie spowiedzi od godz. 20.00 do 21.20.
  3. Za trzy tygodnie w Kościele rozpoczynamy ADWENT. Już dziś zapraszam, by w planach przeżywania tego pięknego okresu zaplanować czas na RORATY, które będą o poranku, ale także na tradycyjne RORATY W GÓRACH, które będą w tym roku 16/17 grudnia na Hali Lipowskiej w Beskidzie Żywieckim. Szczegóły pojawią się na naszej stornie internetowej i Facebooku w tym tygodniu. Zapisy na RORATY W GÓRACH będą w niedzielę, 20 PAŹDZIERNKA, W ZAKRYSTII. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  4. Błogosławionych dni NOWEGO TYGODNIA!