OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA ZWYKŁA, 29 stycznia 2023


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2023/01/africa-did-jesus-have-biological-brothers-and-sisters.jpeg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Africa Did Jesus Have Biological Brothers And Sisters
  1. W najbliższy czwartek przypada święto Ofiarowana Pańskiego. Msze Święte u nas o godz. 15.15 i 21.37. Składka tego będzie przeznaczona dla zakonów kontemplacyjnych. W tym dniu jest także I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu także w nocy z czwartku na piątek. Prosimy o zapisywanie się w tabelce dostępnej przez stronę internetową kościoła.
  2. W związku z pojawiającymi się już pytaniami o zapisy na wyjazd wakacyjny do Francji, informujemy że rozpoczną się od Niedzieli Palmowej, czyli 2 kwietnia. Konkretne informacje dotyczące tego wyjazdu, a także innych wakacyjnych wyjazdów z rektoratem św. Wojciecha pojawią się niebawem na stronie internetowej i facebooku naszego rektoratu.
  3. Dobrych dni nowego tygodnia! Niech dobry Bóg umacnia w codzienności!