Ogłoszenia duszpasterskie na 10 niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2018/06/jesus_mark_3_unknown_artist.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Jesus Mark 3 Unknown Artist
  1. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: jutro św. Barnabę, apostoła, we wtorek bł. męczenników z czasów II wojny światowej ks. Piotra Dańkowskiego i Towarzyszy, w środę św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.
  2. W środę dzień swoich imienin obchodzi ks. Antoni, który niestrudzenie posługuje jako emeryt w naszym kościele. Składając mu najserdeczniejsze życzenia, otaczamy go modlitwą o potrzebne łaski, zdrowie i długie lata życia.
  3. W czerwcu, który jest poświęcony czci Jezusowego Serca, odmawiamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy świętej o godz. 15.15, a w niedzielę na zakończenie wieczornej adoracji.
  4. Ksiądz arcybiskup zaprasza na ostatnie przed wakacjami Dialogi do kolegiaty św. Anny w najbliższy czwartek o godz. 20.15. Tematem będzie IV przykazanie Boże.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła, a wszystkim modlącym się w naszym kościele życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego nowego tygodnia.