Ogłoszenia duszpasterskie na 11 niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2020/06/apostołowie.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Apostołowie
  1. W tym tygodniu obchodzimy w środę wspomnienie św. Brata Alberta. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę ? Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  2. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W czerwcu modlimy się litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy świętej o godz. 15.15, a w niedzielę na zakończenie wieczornej adoracji.
  4. W oktawie Bożego Ciała szczególnie gorąco zachęcamy do wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu, która rozpoczyna się w naszym kościele codziennie o godz. 20.00. Niech ta modlitwa uwielbienia umocni naszą miłość do Chrystusa Eucharystycznego i pomoże wyprosić odnowę moralną naszego miasta. Przy tej okazji serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy nawiedzają Najświętszy Sakrament w naszym kościele i trwają na modlitwie.
  5. Przychodząc na modlitwę do naszego kościoła pamiętajmy o wciąż obowiązującym obowiązku zakrywania ust i nosa i bezpiecznej odległości od innych obecnych w świątyni. Dostosowujmy się także do zasad obowiązujących w czasie Mszy świętej, przekazywania znaku pokoju i przyjmowania Komunii świętej. Mimo polepszania się sytuacji zachowujmy wciąż dalece idącą ostrożność i rozwagę, będąc odpowiedzialni za siebie we wzajemnych kontaktach.
  6. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i złożone ofiary na utrzymanie naszego kościoła. Wszystkich ofiarodawców polecam opiece naszego patrona św. Wojciecha.