Ogłoszenia duszpasterskie na 13 niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/06/eagle.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Eagle
  1. W tym tygodniu w środę przypada święto św. Tomasza, Apostoła, w czwartek święto poświęcenia bazyliki katedralnej na Wawelu, w sobotę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
  2. W czwartek wieczór będziemy się modlić o powołania kapłańskie. Z racji przypadającego pierwszego piątku miesiąca zachęcamy też do spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej.
  3. W sobotę zapraszamy na drugie nabożeństwo w ramach pięciu pierwszych sobót miesiąca. O godz. 20.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 20.30 będzie różaniec, o 21.00 medytacja różańcowa i o 21.37 Msza święta. Zapraszamy na tę modlitwę związaną z objawieniami Matko Bożej w Fatimie.
  4. Podczas wakacyjnych miesięcy Msze święte będą odprawiane według stałego porządku, czyli w tygodniu: o godz. 15.15 i 21.37, zaś w niedzielę o godz. 10.30, 12.15 i 21.37. Zapraszamy również na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00.
  5. Wczoraj ks. Antoni ? emeryt, posługujący w naszym kościele, ukończył 59, a rozpoczął 60 rok kapłaństwa. Składamy z tej okazji serdeczne gratulacje i życzymy zdrowia, sił i wytrwałości w kapłańskiej posłudze w naszym kościele.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła i za dzisiejszą wspólną modlitwę. Wszystkim, którzy nawiedzają nasz kościół, życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego nowego tygodnia, a wypoczywającym nabrania sił i spokojnego wypoczynku.