Ogłoszenia duszpasterskie na 14 niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/07/żniwo.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
żniwo

?Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało; proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo”.

  1. Jutro przypada wspomnienie św. Jana z Dukli, w czwartek święto św. Benedykta, opata ? patrona Europy, w piątek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, autora Żywotu św. Wojciecha, w piątek ? świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  2. Podczas wakacyjnych miesięcy Msze święte są odprawiane według stałego porządku, czyli w tygodniu: o godz. 15.15 i 21.37, zaś w niedzielę o godz. 10.30, 12.15 i 21.37. Zapraszamy również na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu o odnowę moralną Krakowa o godz. 20.00 z możliwością spowiedzi.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła i za dzisiejszą wspólną modlitwę. Wszystkim, którzy nawiedzają nasz kościół, życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego nowego tygodnia, a wypoczywającym nabrania sił i spokojnego wypoczynku.