Ogłoszenia duszpasterskie na 14 niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2020/07/zmeczenie.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Tired Young Woodcutter Wipes The Sweat From His Forehead
  1. Jutro wspominamy bł. Marię Teresę Ledóchowską, w środę św. Jana z Dukli, w sobotę święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  2. Podczas wakacyjnych miesięcy Msze święte są odprawiane według stałego porządku, czyli w tygodniu: o godz. 15.15 i 21.37, zaś w niedzielę o godz. 10.30, 12.15 i 21.37. Zapraszamy również na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00 z możliwością spowiedzi. Przypominamy, że wieczorna Msza święta w sobotę jest już odprawiana z formularza niedzielnego.
  3. W kościołach nadal obowiązuje konieczność zakrywania ust i nosa i zachowania bezpiecznej odległości od innych obecnych w świątyni. Pamiętajmy o tym, biorąc pod uwagę także niewielką przestrzeń w naszym kościele. Wykazujmy dalece idącą odpowiedzialność za siebie i innych.
  4. Wszystkim, którzy nawiedzają nasz kościół, życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego nowego tygodnia, a wypoczywającym nabrania sił i spokojnego wypoczynku. Bóg zapłać za pomoc w utrzymaniu naszego kościoła i za dar złożony dzisiaj także na poszkodowanych w wyniku podtopień w naszej archidiecezji. Na zakończenie Mszy świętej na prośbę księdza arcybiskupa odmówimy dziś Akt zawierzenia Kościoła i Polski Sercu Jezusa i Matce Bożej.