Ogłoszenia duszpasterskie na 16 niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/07/chleb-orkiszowy.jpeg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Loaf Of Spelt Bread On Wooden Table

Marta zaś uwijała się około rozmaitych posług…

  1. Dziś 16 niedziela zwykła. W tym tygodniu przypada jutro święto św. Marii Magdaleny, we wtorek św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy, w środę wspomnienie św. Kingi, w czwartek święto św. Jakuba, Apostoła. W tym dniu również przez przyczynę św. Krzysztofa, modlimy się szczególnie za podróżujących i o bezpieczeństwo na drogach. W piątek ? wspomnienie św. Anny i św. Joachima, rodziców Maryi ? Msza święta odpustowa w kolegiacie św. Anny o godz. 19.30.
  2. Życzenia z tej okazji kierujemy też do naszej organistki Ani, prosząc o wszelkie potrzebne łaski za wstawiennictwem świętej Patronki.
  3. Rozpoczęły się zapisy na 39. Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę. Wyruszy ona z Wzgórza Wawelskiego 6 sierpnia. Ksiądz Arcybiskup zaprasza do pielgrzymowania, by dziękować Panu Bogu za to, że troszczy się o każdego z nas i prosić o dar umocnienia Duchem Świętym Zapisy rozpoczęły się w bazach poszczególnych wspólnot. Szczegóły na stronie internetowej pielgrzymki.
  4. W czasie wakacji w naszym kościele w tygodniu jest Msza święta o godz. 15.15, a codziennie, także w niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00 i Msza św. o 21.37. Zapraszamy do modlitwy o odnowę moralną naszego miasta i dziękujemy tym, którzy tutaj w tej intencji się modlą.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła. Na nadchodzący tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa, zwłaszcza solenizantom i jubilatom, a wypoczywającym i odwiedzającym Kraków nabrania sił i spokojnego wypoczynku.