Ogłoszenia duszpasterskie na 17 niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/07/drzwi.jpeg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Drzwi
  1. Dziś 17 niedziela zwykła i wspomnienie św. Szarbela. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Marty, w środę wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, w czwartek św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
  2. W środę wieczorna adoracja będzie prowadzona przez Różę Różańcową, która otacza modlitwą korzystających z poradni Szpitala Domowego.
  3. W czwartek na wieczornej Mszy świętej i adoracji będziemy modlić się o powołania kapłańskie, zachęcamy też do spowiedzi i Komunii świętej z racji pierwszego piątku.
  4. W sobotę kolejne nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. O godz. 20.00 rozpoczniemy jak każdego dnia adorację, o 20.30 będzie różaniec, a następnie różańcowa medytacja i Msza święta o godz. 21.37. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  5. Rozpoczyna się sierpień, z tej racji płynie coroczna zachęta do zachowania abstynencji od alkoholu. Ten dobrowolny dar jest wielkim błogosławieństwem dla nas i naszej Ojczyzny, a dobro, które z niego płynie, wielu może uratować od alkoholizmu.
  6. W czasie wakacji w naszym kościele jest Msza święta w tygodniu o godz. 15.15, w niedzielę o 10.30 i 12.15. Przez cały tydzień jest też adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00 i Msza św. o 21.37. Zapraszamy do modlitwy o odnowę moralną naszego miasta, zwłaszcza o trzeźwość młodzieży.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła. Na nadchodzący tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa, zwłaszcza solenizantom i jubilatom, a wypoczywającym i odwiedzającym Kraków nabrania sił i spokojnego wypoczynku.