Ogłoszenia duszpasterskie na 18 niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/08/stół.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Stół
  1. Dziś 18 niedziela zwykła. We wtorek jest święto Przemienienia Pańskiego, w czwartek wspomnienie św. Dominika, prezbitera, w piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy, w sobotę święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
  2. We wtorek wyrusza z Krakowa 39. Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Msza święta na rozpoczęcie pielgrzymki o godz. 7.00 na wzgórzu wawelskim. Pielgrzymka kończy się w przyszłą niedzielę Mszą świętą na Jasnej Górze o godz.19.00. Polecajmy pielgrzymów opiece Matki Bożej.
  3. Rozpoczął się sierpień, z tej racji płynie coroczna zachęta do zachowania abstynencji od alkoholu. Ten dobrowolny dar jest wielkim błogosławieństwem dla nas i naszej Ojczyzny, a dobro, które z niego płynie, wielu może uratować od alkoholizmu.
  4. W czasie wakacji w naszym kościele jest Msza święta w tygodniu o godz. 15.15, w niedzielę o 10.30 i 12.15. Przez cały tydzień jest też adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00 i Msza św. o 21.37. Zapraszamy do modlitwy o odnowę moralną naszego miasta, zwłaszcza o trzeźwość młodzieży.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła. Na nadchodzący tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa, a wypoczywającym i odwiedzającym Kraków nabrania sił i spokojnego wypoczynku.