Ogłoszenia duszpasterskie na 2 niedzielę wielkanocną


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/04/Gailestingasis-J?zus.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Gailestingasis J?zus
  1. Dziś niedziela, która jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. W sanktuarium w Łagiewnikach cały dzień uroczystości odpustowe.
  2. Jutro będziemy obchodzić uroczystość ku czci św. Wojciecha, patrona naszego kościoła. Msza święta odpustowa z modlitwą do św. Wojciecha i uczczeniem relikwii będzie o godz. 18.00. Również będzie Msza święta o godz. 15.15 i 21.37. Zapraszamy w tym dniu do wspólnej modlitwy w naszym kościele.
  3. W czwartek wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła. Na wieczornej adoracji o godz. 20.00 i Mszy świętej o 21.37 będziemy się modlić w intencji powołań kapłańskich z racji pierwszego czwartku.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze święte będą odprawione w porządku niedzielnym, o godz. 10.30, 12.15 i 21.37.
  5. W sobotę przypada święto św. Floriana, patrona miasta Krakowa. Modlitwa w intencji strażaków w parafii św. Floriana o godz. 12. 00.
  6. W środę rozpoczyna się miesiąc maj, poświęcony czci Najświętszej Maryi Panny. Tę modlitwę będziemy podejmować na zakończenie wieczornej adoracji. W tym tygodniu połączymy ją z Nowenną przed Uroczystością św. Stanisława, biskupa i męczennika.
  7. W przyszłą niedzielę Bazylika Mariacka zaprasza do wspólnej modlitwy maturzystów miasta Krakowa na Mszy świętej o godz. 18.30.
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła, solenizantom tego tygodnia życzymy wielu łask, a na nadchodzący tydzień prośmy o Boże błogosławieństwo.