Ogłoszenia duszpasterskie na 2 niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2020/01/consecration.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Consecration
  1. Od wczoraj trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Główne nabożeństwo ekumeniczne odbędzie się dziś o godz. 15.00 w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II.
  2. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Agnieszki, w piątek św. Franciszka Salezego, w sobotę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Przyszła niedziela obchodzona jest jako Niedziela Słowa Bożego.
  3. Zapraszamy w ramach Szpitala Domowego na codzienne adoracje Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00, jest też możliwość spowiedzi. Prócz naszej codziennej modlitwy o odnowę moralną miasta i za młodzież, również przez cały rok modlimy się za Kościół i Ojczyznę, w ramach Maratonu Modlitewnego, o co prosi ksiądz arcybiskup. W czasie wieczornej adoracji można skorzystać z wyłożonych na ławkach tekstów rozważania jednej dziesiątki różańca i litanii do św. Jana Pawła II.
  4. Siostry Felicjanki z ul. Mikołajskiej zapraszają na wspólne kolędowanie i odwiedzenie muzeum i archiwum bł. Marii Angeli Truszkowskiej w najbliższą sobotę od godz. 14.30. Wstęp wolny.
  5. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie naszego kościoła. Bóg zapłać za wspólną modlitwę dzisiaj i wszystkim, którzy nawiedzają nasz kościół. Życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.