Ogłoszenia duszpasterskie na 2 niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/01/dzbany.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Dzbany
  1. Od piątku trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Główne nabożeństwo ekumeniczne odbędzie się dziś o godz. 15.30 w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II.
  2. Od wtorku do niedzieli będą trwać również centralne uroczystości w ramach Światowych Dni Młodzieży w Panamie. Na sobotę i niedzielę młodzież jest zaproszona do Centrum Jana Pawła II na czuwanie modlitewne w łączności z młodzieżą świata. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 20.00.
  3. W tym tygodniu obchodzimy: jutro wspomnienie św. Agnieszki, w czwartek św. Franciszka Salezego, w piątek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w sobotę wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  4. Zapraszamy w ramach Szpitala Domowego na codzienne adoracje Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00, jest też możliwość spowiedzi.
  5. W zakrystii można zamawiać intencje Mszy świętych na ten rok. Dziękujemy też za ofiary składane na utrzymanie naszego kościoła. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia, zwłaszcza solenizantom i jubilatom.