Ogłoszenia duszpasterskie na 21 niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2020/08/klucz.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Klucz
  1. Dziś 21 niedziela zwykła. Jutro przypada święto św. Bartłomieja, apostoła, w czwartek wspomnienie św. Moniki, w piątek św. Augustyna, w sobotę dzień męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  2. W środę przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, Zapraszamy na Msze święte tak jak w tygodniu, czyli o godz. 15.15 i 21.37. Wieczorną adorację w środę o godz. 20.00 poprowadzi Róża Różańcowa św. Franciszka, zaś w czwartek wieczór będzie modlił się z nami Ruch Czystych Serc.
  3. W sierpniu zachęcamy do zachowania abstynencji od napojów alkoholowych ? niech w tych dniach nie brakuje też modlitwy w intencji o trzeźwość w Polsce. Abstynencja jest wielkim błogosławieństwem dla nas i naszej Ojczyzny, a dobro, które z niej płynie, wielu może uratować od alkoholizmu.
  4. Decyzją księdza arcybiskupa dotychczasowy rektor kościoła św. Wojciecha ks. Andrzej Fyda został z dniem dzisiejszym mianowany proboszczem parafii w Osieczanach. Dziękując za trzyletnią posługę w kościele na krakowskim Rynku, modlimy się o błogosławieństwo w nowej posłudze.
  5. Bóg zapłać za złożone ofiary, z których utrzymujemy nasz kościół i za wspólną modlitwę. Na nadchodzący tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa, a korzystającym jeszcze z urlopów i wakacji nabrania sił i spokojnego wypoczynku.