Ogłoszenia duszpasterskie na 21 niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/08/drzwi.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Drzwi
  1. Jutro uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Zapraszamy z tej okazji na Mszę świętą o godz. 15.15 i 21.37. W tym dniu na zakończenie wieczornej adoracji odnowimy Akt zawierzenia narodu polskiego Matce Bożej.
  2. We wtorek wspomnienie św. Moniki, w środę św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, w czwartek dzień męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  3. Ojcowie cystersi zapraszają na III rowerową pielgrzymkę z Krakowa do Jędrzejowa szlakiem bł. Wincentego Kadłubka, która odbędzie się w dniach 31 sierpnia ? 1 września. Więcej informacji o zapisach na stronie internetowej opactwa cysterskiego w Jędrzejowie.
  4. W środę wieczorną adorację o godz. 20.00 poprowadzi Róża Różańcowa św. Franciszka.
  5. ?Bóg zapłać? składamy za ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła. Wszystkim nawiedzającym nasz kościół życzymy Bożego błogosławieństwa na nadchodzący tydzień.