Ogłoszenia duszpasterskie na 26 niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/09/przepaść.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Przepaść
  1. Dziś dzień świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Jutro wspominamy św. Hieronima, we wtorek św. Teresę od Dzieciątka Jezus, we środę przypada wspomnienie św. Aniołów Stróżów, w piątek św. Franciszka z Asyżu ? uroczystości odpustowe u oo. Franciszkanów, w sobotę wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.
  2. We wtorek rozpoczyna się październik, miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Różaniec w naszym kościele będziemy odmawiać w ramach inicjatywy Szpitala Domowego każdego dnia o godz. 20.00 na rozpoczęcie adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy wszystkich chętnych na tę modlitwę podejmowaną w intencji odnowy moralnej naszego miasta.
  3. W tym tygodniu jest pierwszy czwartek miesiąca, na wieczornej modlitwie różańcowej i Mszy świętej będziemy modlić się w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie. Zachęcamy również do skorzystania ze spowiedzi z racji pierwszego piątku miesiąca.
  4. W sobotę 5 października zapraszamy na ostatnie z zapoczątkowanych w czerwcu nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. Modlitwę rozpoczniemy o godz. 20.00, różaniec w tym dniu będzie o godz. 20.30, następnie medytacja i Msza święta o godz. 21.37. Bardzo dziękujemy przy tej okazji państwu Marcie i Henrykowi Kuczaj za przygotowywanie i prowadzenie tej comiesięcznej modlitwy.
  5. W tym tygodniu będzie dodatkowa Msza we wtorek o godz. 9.00 dla profesorów, wykładowców i studentów Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie.
  6. Kustosz sanktuarium Miłosierdzia Bożego zaprasza Parafię Mariacką do modlitwy w Kaplicy Adoracji w krakowskich Łagiewnikach. Na czuwanie jesteśmy zaproszeni w piątek od godz. 21 do 22.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie naszego kościoła. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia, zwłaszcza solenizantom i jubilatom. Prośmy również o błogosławieństwo dla nas i naszych bliskich, jak i studentów rozpoczynających kolejny rok akademicki.