Ogłoszenia duszpasterskie na 29 niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/10/kanty.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Kanty
  1. Dziś uroczystość św. Jana Kantego, patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa. Kolegiata św. Anny zaprasza do modlitwy przy grobie Świętego. Jest to również Niedziela Misyjna.
  2. Dziś o godz. 14.00 w naszym kościele rozpocznie się ekumeniczny Maraton Biblijny organizowany m. in. przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II. Czytanie Pisma świętego potrwa dziś do godz. 23.00, z przerwą o godz. 20.00, a następnie w poniedziałek od 7 rano do 18.00. W związku z tym nie będzie w naszym kościele Mszy świętej w poniedziałek po południu o godz. 15.15, natomiast wieczorne nabożeństwa i Msze święte pozostają bez zmian.
  3. Codziennie o godz. 20.00 na rozpoczęcie adoracji Najświętszego Sakramentu odmawiamy różaniec. Modlimy się o odnowę moralną naszego miasta, za jego mieszkańców, młodzież i za korzystających z Poradni Szpitala Domowego. Modlimy się również w intencji Kościoła i Ojczyzny, a także w intencji misji w Nadzwyczajnym Miesiącu Misyjnym. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
  4. W zakrystii przyjmujemy na tradycyjne Wypominki za zmarłych. W intencji zmarłych będziemy się modlić w Dzień Zaduszny 2 listopada. O godz. 15.15 będzie różaniec z wypominkami, a następnie o godz. 16.00 Msza święta ofiarowana za zmarłych. Zachęcamy do takiej formy modlitwy zwłaszcza tych, którzy nie będą mogli udać się na groby swoich bliskich.
  5. We wtorek przypada wspomnienie św. Jana Pawła II. Główne uroczystości odpustowe odbędą się w sanktuarium św. Jana Pawła II na Białych Morzach o godz. 17.00.
  6. Bóg zapłać za dzisiejszą wspólną modlitwę w naszym kościele, za duchowe i materialne wsparcie. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia. Zachęcamy do modlitwy różańcowej, zwłaszcza w rodzinach.