Ogłoszenia duszpasterskie na 32 niedzielę zwykłą.


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/11/Plakat-1.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Plakat 1
  1. Dziś XXXII niedziela zwykła obchodzona jako XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  2. Jutro wspomnienie św. Marcina, biskupa oraz Narodowe Święto Niepodległości. Życzenia Bożych łask składamy ks. dr. Marcinowi Godawie, który często odwiedza nasz kościół, odprawiając w niedzielę Mszę świętą. We wtorek wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika, w środę pierwszych męczenników Polski.
  3. W tym tygodniu rozpoczynają się w naszej archidiecezji obchody związane z III Światowym Dniem Ubogich. Od środy w kościele św. Barbary będzie trwało Modlitewne Jerycho ? całodobowa modlitwa przed Najświętszym Sakramentem w intencji ubogich. Od czwartku będzie otwarty Namiot Spotkań na Małym Rynku, a w nim szereg inicjatyw organizowanych przez instytucje na co dzień pomagające osobom ubogim i bezdomnym. Od czwartku również w Bazylice Mariackiej będą odbywać się rekolekcje skierowane do wszystkich, które poprowadzi franciszkanin o. Wawrzyniec Jaworski. Centralnym punktem obchodów będzie Msza święta w przyszłą niedzielę o godz. 13.00 w Bazylice Mariackiej, pod przewodnictwem arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, a następnie wspólny posiłek i rozesłanie.
  4. W czwartek ksiądz arcybiskup zaprasza do kolegiaty św. Anny na Dialogi o pięknie seksualności ? początek o godz. 20.15.
  5. Na wieczornej adoracji o godz.20.00 zachęcamy do modlitwy za Kościół i Ojczyznę słowami litanii do św. Jana Pawła II.
  6. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Na nadchodzący tydzień prośmy Pana Boga o błogosławieństwo dla nas i naszych bliskich.