Ogłoszenia duszpasterskie na 31 niedzielę zwykłą.


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/11/ubogi.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Ubogi
  1. Dziś XXXI niedziela zwykła, jutro wspominamy św. Karola Boromeusza, biskupa. W sobotę przypada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, najważniejszej świątyni Kościoła katolickiego. Przyszła niedziela jest obchodzona jako XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  2. W poniedziałek młodzież poprowadzi o godz. 20.00 modlitwę różańcową w intencji zmarłego ks. Jacka Pietruszki. W czwartek na wieczornej adoracji i Mszy świętej będziemy się modlić o powołania kapłańskie z naszego miasta.
  3. Serdeczne Bóg zapłać składamy wszystkim, którzy w miesiącu październiku włączyli się we wspólny różaniec w naszym kościele. Zachęcamy do dalszej modlitwy o odnowę moralną naszego miasta na codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00 i Mszy świętej o 21.37.
  4. Ksiądz arcybiskup Marek Jędraszewski ogłosił Modlitewny Maraton za Kościół i Ojczyznę, związany z obchodami 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II od 1 listopada do końca przyszłego roku. Zachęcamy do włączenia się w tę modlitwę przez udział w adoracji Najświętszego Sakramentu, odmówienie jednej dziesiątki różańca i litanii do św. Jana Pawła II. Stosowne teksty do indywidualnej modlitwy będą wyłożone w czasie wieczornej adoracji na ławkach w naszym kościele. Wspólnie będziemy odmawiać tę litanię w pierwszą niedzielę miesiąca.
  5. Dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę i za ofiary składane na utrzymanie naszego kościoła. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i kolejnych dni przeżywanych w zadumie i listopadowej modlitwie za zmarłych. Zachęcamy do zyskiwania odpustów, przez nawiedzenie cmentarza i Komunię świętą ofiarowaną za zmarłych.