Ogłoszenia duszpasterskie na 5 niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/02/1_MeFRGhQmWgQnJumyaNur2A.jpeg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
1 MeFRGhQmWgQnJumyaNur2A
  1. Dziś 5 niedziela zwykła. Jutro obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i XXVII Światowy Dzień Chorego. Ojciec Święty Franciszek w ogłoszonym z tej okazji Orędziu zachęca, abyśmy żyli jak bracia i siostry, uważni na potrzeby jedni drugich, abyśmy wiedzieli, jak dawać z sercem hojnym i uczyli się radości z bezinteresownej służby.
  2. W czwartek przypada święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  3. W dniach 8 ? 12 marca organizowana jest III piesza pielgrzymka z Krakowa do Jędrzejowa śladami bł. Wincentego Kadłubka, któremu poświęcona jest boczna kaplica w naszym kościele. Opiekę duchową w czasie pielgrzymki sprawują ojcowie cystersi. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej opactwa w Jędrzejowie.
  4. ?Bóg zapłać? składamy za ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w intencji odnowy moralnej naszego miasta na codziennej adoracji o godz. 20.00. Wszystkim nawiedzającym nasz kościół życzymy Bożego błogosławieństwa na nadchodzący tydzień.