Ogłoszenia duszpasterskie na 6 niedzielę wielkanocną


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/05/pokój.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Pokój
  1. W tym tygodniu: w środę wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy, w piątek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, w sobotę wspomnienie św. Justyna, męczennika. Za tydzień Wniebowstąpienie Pańskie.
  2. W środę w wieczorną adorację włączy się Róża Różańcowa św. Franciszka, która modli się w intencji korzystających z Poradni Szpitala Domowego, w czwartek modlić się będzie z nami na adoracji Ruch Czystych Serc, zaś w piątek modlitewna grupa obcojęzyczna.
  3. W sobotę rozpoczyna się miesiąc czerwiec, poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez cały miesiąc będziemy modlić się litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy świętej o godz. 15.15 a w niedzielę na zakończenie wieczornej adoracji.
  4. W najbliższą sobotę rozpoczniemy również Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. Jest to modlitwa o pokój i zbawienie dusz, o którą prosiła Matka Boża w Fatimie. O godz. 20.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi, o 20.30 Różaniec i medytacja nad tajemnicami różańcowymi, a o 21.37 Msza święta. Szczegóły na ulotkach. Serdecznie zachęcamy do tej modlitwy przez kolejnych pięć miesięcy.
  5. Serdeczne życzenia składamy wszystkim mamom w Dniu ich Święta, wyrażając wdzięczność za trud wychowania i tak potrzebną bliskość i miłość okazywaną dzieciom. Niech Maryja, najlepsza z Matek wyprasza potrzebne łaski i prowadzi w codziennych radościach i troskach.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni, przypominamy, że w zakrystii można zamówić intencje Mszy świętych odprawianych w naszym kościele. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia i dla wszystkich prosimy Boga o błogosławieństwo.