Ogłoszenia Duszpasterskie na I Niedzielę Wielkiego Postu


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2016/11/DSC_0185.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Barokowy Krucyfiks
  1. Dziś I niedziela Wielkiego Postu. Dzisiejszą ofiarą wspieramy Centrum Jana Pawła II Nie lękajcie się! W czwartek przypada święto Katedry św. Piotra, Apostoła.
  2. W najbliższą środę o godz. 18.30 ks. bp Jan Szkodoń odprawi w Bazylice Mariackiej Mszę świętą w ramach wielkopostnego pielgrzymowania do kościołów stacyjnych Krakowa.
  3. Zapraszamy na modlitwę do naszego kościoła: Msze święte w tygodniu są o godz. 15.15 i o godz. 21.37, poprzedzona adoracją Najświętszego Sakramentu w ramach Szpitala Domowego od godz. 20.00. Jest też wtedy możliwość spowiedzi. W czwartek wieczorną adorację poprowadzi ?Ruch Czystych Serc?. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W zakrystii można zamówić intencje Mszy świętych. Zachęcamy wszystkich, by Wielki Post był czasem pogłębionej modlitwy, podejmowanych dzieł pokutnych i duchowego wzrostu.