Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę Wielkiego Postu


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2020/03/water.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Water
  1. Dziś III niedziela Wielkiego Postu. W czwartek przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, patrona miasta Krakowa. Przez jego orędownictwo polecajmy przede wszystkim intencję moralnej odnowy naszego miasta.
  2. Zbliża się uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny i związana z nią możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracje Duchowej Adopcji są z tyłu kościoła. Po wypełnieniu deklaracji proszę złożyć ją w koszyku. Można również złożyć deklarację anonimowo.
  3. W zakrystii Bazyliki Mariackiej można nabyć wielkanocne baranki wspierając tym samym dzieła Caritas.
  4. W naszym kościele są Msze święte w tygodniu o godz. 15.15 i o godz. 21.37. Wieczorem od godz. 20.00 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. W indywidualnej modlitwie prosimy za nasze miasto, młodzież, modlimy się za Kościół i Ojczyznę. Jest też możliwość spowiedzi. Na Drogę Krzyżową zapraszamy do Bazyliki Mariackiej w każdy piątek o godz. 17.30, na Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30, również do Bazyliki Mariackiej.
  5. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i za materialne wsparcie naszego kościoła. Polecajmy się w modlitwie opiece św. Michała Archanioła, by umacniał nas w wielkopostnej walce ze złem.