Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę adwentu


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/12/budzik.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Sleeping Man Disturbed By Alarm Clock Early Morning. Sleepy Young Man Covering Ears With Pillow As He Looks At Alarm Clock In Bed
  1. Przeżywamy ostatnią niedzielę Adwentu, we wtorek Wigilia Bożego Narodzenia. We wtorek nie będzie w naszym kościele popołudniowej Mszy świętej ani adoracji o godz. 20.00 i Mszy o 21.37, ponieważ wieczorem spotykamy się w gronie rodzinnym na Wieczerzy Wigilijnej. Pielęgnujmy w naszych domach zwyczaj odczytania fragmentu Ewangelii o narodzinach Jezusa na rozpoczęcie posiłku, wspólnej modlitwy, łamania się opłatkiem, składania sobie życzeń i śpiewu kolęd.
  2. Na Mszę Świętą ? Pasterkę zapraszamy we wtorek na godz. 22.00. Ofiary składane na tacę w czasie Pasterki będą przeznaczone na Fundację S.O.S. Obrony Poczętego Życia oraz pomocy samotnym matkom, rodzinom wielodzietnym i biednym.
  3. W dzień Bożego Narodzenia i w święto św. Szczepana, czyli w środę i w czwartek, Msze święte będą jak w każdą niedzielę o godz. 10.30, 12.15, będzie również adoracja o godz. 20.00 i Msza święta o 21.37. Składka w dzień św. Szczepana przeznaczona jest tradycyjnie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
  4. W czwartek wieczorem zapraszamy na adorację prowadzoną przez Ruch Czystych Serc.
  5. W piątek święto św. Jana Ewangelisty – na Mszy świętej o godz. 15.15 pobłogosławimy wino, w sobotę święto Młodzianków z Betlejem, męczenników, w następną niedzielę Święto Świętej Rodziny.
  6. We wtorek swoje imieniny przeżywa pan kościelny Adam Serwatka. Składając serdeczne życzenia, Bożego błogosławieństwa, zdrowia i wielu łask, wyrażamy także nasze podziękowanie za codzienną służbę, opiekę i troskę o nasz mały, ale jakże ważny w Krakowie kościół.
  7. Ze względu na stan zdrowia ksiądz emeryt Antoni Okrzesik zamieszkał w Domu Księży Chorych w Krakowie-Swoszowicach. Otaczamy księdza Antoniego naszą modlitwą, prosząc o zdrowie i siły dla niego.
  8. Wieczór Wigilijny i święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą niezwykłe uczucia wzajemnej życzliwości i miłości. Życzę każdemu z Was, aby przeżyć ten czas w duchu przychodzącego na świat Zbawiciela, który przynosi radość i pokój naszym sercom.