Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę Wielkiego Postu


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2016/11/DSC_0185.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Barokowy Krucyfiks
  1. Dziś IV niedziela Wielkiego Postu. We wtorek przypada 5 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Jego osobę i intencje, które nosi w sercu polecamy modlitwie wiernych.
  2. W przyszłą niedzielę 18 marca będzie miała miejsce Akademicka Droga Krzyżowa ulicami Krakowa, której przewodniczył będzie Metropolita Krakowski Arcybiskup Marek Jędraszewski. Początek o godzinie 20.30 przy kolegiacie świętej Anny, zakończenie około 22.00 pod ?Oknem Papieskim? na ul. Franciszkańskiej.
  3. W naszym kościele będzie możliwość skorzystania z udziału w rekolekcjach wielkopostnych. Trzy dni rekolekcji odprawimy w dniach od 20 do 22 marca (wtorek ? czwartek) w ramach Szpitala Domowego, czyli wieczornej adoracji i Mszy świętej o godz. 21.37. Za udział w trzydniowych rekolekcjach można uzyskać odpust zupełny. Jest to też okazja do spełnienia wielkopostnego czynu nawrócenia. Rekolekcje poprowadzi ks. Albert Wołkiewicz.
  4. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie naszego kościoła. W zakrystii można zamówić intencje Mszy świętych. Zachęcamy wszystkich, by Wielki Post był czasem pogłębionej modlitwy, podejmowanych dzieł pokutnych i duchowego wzrostu.