Ogłoszenia duszpasterskie na 4 niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/02/miłosć.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Miłosć
  1. Dziś 4 niedziela zwykła. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, w środę świętych męczenników japońskich Pawła Miki i Towarzyszy.
  2. W czwartek ? pierwszy miesiąca, Msza święta o godz. 21.37 odprawiona będzie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  3. Ksiądz rektor kościoła św. Marka Ewangelisty w Krakowie serdecznie zaprasza na modlitwę zanoszoną przez wstawiennictwo bł. Michała Giedroycia. Najbliższe spotkanie będzie w piątek 8 lutego; o godz. 18.00 konferencja przybliżająca osobę nowego błogosławionego i po niej o 18.30 Msza święta. Kolejne spotkania zaplanowane są na drugie piątki miesiąca.
  4. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie naszego kościoła. Zapraszamy na codzienne Msze święte o godz. 15.15 i 21.37 i adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00. Życzymy błogosławionej niedzieli oraz opieki świętych patronów dla solenizantów nadchodzącego tygodnia.