Ogłoszenia duszpasterskie na Święto Świętej Rodziny


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2018/12/puzzle_rodzina_w_sercu.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Puzzle Rodzina W Sercu
  1. Dziś w Święto Świętej Rodziny modlimy się i wypraszamy łaski dla naszych rodzin i prosimy o rodziny silne wiarą i żyjące według Ewangelii. Z racji na kończący się rok, dziś na wieczornej adoracji o godz. 20.00 podziękujemy Bogu za miniony czas i będziemy prosić o spojrzenie pełne nadziei na przyszłość. Msza święta z podziękowaniem za cały miniony rok będzie odprawiona jutro o godz. 15.15.
  2. Z uwagi na podjęte zabezpieczenia związane z zabawą sylwestrową na krakowskim Rynku, nie będzie jutro adoracji Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00 oraz Mszy świętej o godz. 21.37.
  3. We wtorek 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i początek 2019 roku. Jest to również przeżywany w całym Kościele 52. Światowy Dzień Pokoju. Msze święte jak w każdą niedzielę o godz. 10.30, 12.15, 21.37. Pamiętajmy, że jest to dzień, w którym jesteśmy zobowiązani do udziału w Eucharystii.
  4. We środę wspominamy świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. W czwartek wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus. Wieczorem będzie adoracja i Msza święta w intencji powołań, jak w każdy pierwszy czwartek miesiąca.
  5. Także w czwartek Msza święta pogrzebowa biskupa Tadeusza Pieronka w kościele św. Piotra i Pawła na ul. Grodzkiej, która rozpocznie się o godz. 16.00. Pamiętajmy w modlitwie o zmarłym biskupie.
  6. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze święte z poświęceniem kredy i kadzidła będą o godz. 10.30, 12.15 i 21.37.
  7. Od tego tygodnia Msza święta w soboty o godz. 21.37 będzie odprawiana z formularza niedzielnego.
  8. Zachęcamy po Mszy świętej do modlitwy przy szopce i adoracji Dzieciątka Jezus. Niech nowo narodzony Chrystus obdarzy nas w naszych rodzinach wszelkimi łaskami i pozwoli żyć w miłości i wzajemnym oddaniu.