Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Objawienia Pańskiego


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2019/01/magowie.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Magowie
  1. Dzisiejsza uroczystość przypomina nam, że każdy ma możliwość poznania Chrystusa, który narodził się jako człowiek dla zbawienia wszystkich ludzi. Jest to również dzień modlitwy w intencji misji.
  2. Przyszła niedziela to Święto Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.
  3. Kościół krakowski dziękuje Bogu za konsekrowanego wczoraj biskupa pomocniczego Janusza Mastalskiego. Osobę nowego księdza biskupa polecamy modlitwie wiernych.
  4. W naszym kościele Msze święte w tygodniu odprawiane są o godz. 15.15 i 21.37. Sobotnia Msza święta wieczorna jest odprawiania z formularza niedzielnego. Zachęcamy również do adoracji Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 20.00. Jest to modlitwa za nasze miasto, o odnowę moralną jej mieszkańców w ramach inicjatywy Szpital Domowy zapoczątkowanej przez młodzież kilka lat temu.
  5. W zakrystii można zamówić intencje Mszy świętych. Dziękujemy też za ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia, zwłaszcza solenizantom i jubilatom.