Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2018/04/Chrystus-Pan-zmartwychwstał-prawdziwie-powstał.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Chrystus Pan Zmartwychwstał Prawdziwie Powstał
  1. Dziś 6 niedziela wielkanocna. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i uroczysta procesja z Wawelu na Skałkę. Rozpoczęcie o godz. 9.00 na wzgórzu wawelskim.
  2. Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika przypada we wtorek. O godz. 9.00 w katedrze wawelskiej 14 kleryków przyjmie święcenia diakonatu. Modlący się w kościele św. Wojciecha są zaproszeni w tym dniu na Mszę świętą do katedry wawelskiej na godz. 17.30.
  3. Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza młodzież Krakowa do modlitewnego udziału w Drodze Światła. W środę 9 maja o godz. 20:30 krakowskie duszpasterstwa akademickie wyruszą spod Katedry Wawelskiej do Bazyliki OO. Paulinów na Skałce. Rozważania poprowadzi metropolita krakowski.
  4. W sobotę kolejna nowenna i Msza święta w intencji Ojczyzny. O godz. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, o 21.00 Różaniec za Ojczyznę i Msza święta o 21.37.
  5. Trwa miesiąc maj. Zachęcamy do maryjnej modlitwy słowami Litanii Loretańskiej. Wspólnie odmawiamy ją na zakończenie wieczornej adoracji Szpitala Domowego.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni, przypominamy, że w zakrystii można zamówić intencje Mszy świętych odprawianych w naszym kościele. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia, zwłaszcza solenizantom i jubilatom, i prosimy o Boże błogosławieństwo.