Ogłoszenia duszpasterskie na XV niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2018/07/głoście.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Głoście
  1. W kalendarzu liturgicznym jutro przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel (NMP Szka­plerznej); odpust u Ojców Karmelitów na Piasku, w środę ? wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, w piątek ? wspomnienie bł. Czesława.
  2. Parafia Mariacka zaprasza w środę o godz. 20.00 na pierwszy koncert w ramach IV Mariackiego Festiwalu Organowego z udziałem organisty Królewskiej Katedry na Wawelu ? Witolda Zaleskiego oraz znakomitego pianisty Sławomira Zubrzyckiego.
  3. Przypominamy, że w naszym kościele Msze święte są odprawiane w tygodniu o godz. 15.15 i 21.37. Codziennie jest również adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 w intencji odnowy moralnej naszego miasta. Zapraszamy do modlitwy i dziękujemy tym, którzy nawiedzają nasz kościół i tutaj się modlą.
  4. Bóg zapłać również za ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła. Na nadchodzący tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa, a wypoczywającym i odwiedzającym Kraków nabrania sił i spokojnego wypoczynku.