Ogłoszenia duszpasterskie na XVI niedzielę zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2018/07/statek.jpeg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
Statek
  1. Dziś 16 niedziela zwykła. W tym tygodniu wspominamy: jutro św. Brygidę, zakonnicę, patronkę Europy, we wtorek św. Kingę, dziewicę, w środę św. Jakuba, Apostoła i św. Krzysztofa, modląc się szczególnie za podróżujących i o bezpieczeństwo na drogach. W czwartek ? wspomnienie św. Anny i św. Joachima, rodziców Maryi ? Msza św. odpustowa w kolegiacie św. Anny o godz. 19.30.
  2. Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie zaprasza na Piknik Rodzinny przed Oknem Papieskim, który odbędzie się w środę 25 lipca przy ul. Franciszkańskiej 3 w godz. 17.00-20.00.
  3. Bazylika Mariacka zaprasza w środę o godz. 20.00 na kolejny koncert organowy w ramach IV Mariackiego Festiwalu Organowego.
  4. W czasie wakacji w naszym kościele codziennie jest adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00 i Msza św. o 21.37. Zapraszamy do modlitwy o odnowę moralną naszego miasta. W środę adorację poprowadzi Róża Różańcowa św. Franciszka.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła. Na nadchodzący tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa, a wypoczywającym i odwiedzającym Kraków nabrania sił i spokojnego wypoczynku.